نماد سایت شدنیست

شیوه های پرداخت

شیوه پرداخت وجه

توصیه ما به مشتریان محترم این است  که جهت افزایش سرعت پردازش و بسته بندی و ارسال کالا ، شیوه پرداخت را به صورت “پرداخت آنلاین اینترنتی و یا واریز از طریق کارت به کارت” انتخاب نمایند.

با این وجود برای آن دسته از مشتریان محترم که دغدغه های نسبت به پرداخت اینترنتی دارند .

فروشگاه اینترنتی شدنیست سرویس پرداخت در محل در سرتاسر کشور را فعال نموده است تا مشتریان محترم بدون دغدغه سفارش خود را ثبت نمایند.

روش های پرداخت وجه

پرداخت آنلاین اینترنتی

شیوه پرداخت وجه

کاربران محترم فروشگاه اینترنتی شدنیست می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند.

پرداخت از طریق کارت به کارت

کاربران محترم فروشگاه اینترنتی شدنیست می‌توانند مبلغ سفارش خود را با دستگاه خود پرداز یا نرم افزاری های بانکی نسبت به:  کارت به کارت” مبلغ سفارش اقدام نمایند.

پرداخت در محل

کاربران محترم فروشگاه اینترنتی شدنیست برای آسودگی خاطر می توانند هزینه سفارش خود را هنگام تحویل سفارش در درب منزل پرداخت را انجام دهند.

شیوه پرداخت:پرداخت آنلاین اینترنتی

کاربران محترم فروشگاه اینترنتی شدنیست می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از کارت‌های بانکی پرداخت نمایند.  هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از واردکردن آن‌ها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

۱- شماره کارت ۱۶ رقمی .

۲- رمز دوم پویا
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
۳- کد CVV2
۴- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.

شیوه پرداخت:کارت به کارت

کاربران محترم فروشگاه اینترنتی شدنیست می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب با دستگاه خود پرداز یا نرم افزاری های بانکی نسبت به:  کارت به کارت” مبلغ سفارش اقدام نمایند.
برای پرداخت از طریق کارت به کارت مبلغ سفارش را به شماره کارت :

6037697477020546

به نام : امید ادوای

واریز نمایید. و فیش واریز خود را از طریق واتساپ برای ما ارسال نمایند.

شیوه پرداخت: پرداخت در محل

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، شیوه پرداخت خود را به صورت اینترنتی و یا واریز به حساب انتخاب نمایند.
با این وجود، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام تحویل سفارش پرداخت کنند، فروشگاه اینترنتی شدنیست این امکان را فراهم آورده است که هزینه را هنگام تحویل‌ گرفتن سفارش پرداخت کنند.

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

خروج از نسخه موبایل